Wat Elektrik Motorları

WAT ELEKTRİK MOTORLARI

ÖZELLİKLER

Wat Elektrik Motorları

Üretimini Arçelik A.Ş.’nin yaptığı Wat Elektrik Motorları,Türkiye’de en kaliteli AC elektrik motoru olarak bilinir. 0,09 kw’dan 55 kw’a kadar trifaze motorlar her zaman stoklarda mevcuttur. Ayrıca Monofaze, Çift Devirli ve Frenli Elektrik Motorları da ürün yelpazesi içinde yer almaktadır.

Trifaze, Monofaze, Frenli – B5 Flanşlı, B14 Flanşlı, B3 Ayaklı Elektrik Motorları.

 

Arçelik Elektrik Motorları İşletmesi Çerkezköy-Tekirdağ`da bulunan fabrikada üretim yapmaktadır. Elektrik Motorları İşletmesi 39.000 m2 kapalı alanda endüstriyel motorlar ve beyaz eşya motorları üretmektedir. Elektrik Motorları İşletmesi Ar-Ge faaliyetleri ile en yeni teknolojiye sahip, yüksek performanslı, modern görüntülü ve ekonomik üç fazlı ve tek fazlı asenkron motorlar üretmektedir.

Elektrik motoru konusundaki güçlü mühendislik kadrosuyla motor kullanıcılarına gerekli teknik danışmanlık hizmetleri vermekte olup WAT markasının bilinen ve güvenilen kalitesi ile 2000 farklı versiyonda üç fazlı ve 400 farklı versiyonda tek fazlı asenkron motorluk ürün yelpazesini sanayinin hizmetine sunmaktadır.

Müşteri beklentilerinin üzerinde piyasaya ürün sunmak için yeni teknolojiler yakından takip edilerek işletmeye adaptasyonu sağlanmaktadır. Ürün tasarımının üretim hatlarına daha hızlı aktarılması için bilgisayar destekli üretim teknolojisi ve eş zamanlı mühendilik yöntemleri kullanılmaktadır.

Ürünleri yurtdışında da aranan ve üretiminin yarısından fazlasını ihraç eden Elektrik Motorları İşletmesi, sürekli ve rekabetçi kalite politikaları ile müşteri yelpazesini genişletmektedir. Müşteri istek ve şikayetlerinin sürekli takibi ürün gelişimi müşteri tatmini için temel araç olarak değerlendirilmektedir. Üretici ve bayi yapısındaki pek çok müşterisi ile kuurduğu uzun vadeli işbirliklerin getirdiği avantajla, kendisinin ve müşterilerinin rekabet güçlerini artırmaktadır.

TEKLİF AL

Aşağıdaki iletişim seçeneklerimizden bize ulaşabilir, teklif alabilirsiniz.

REDMOTEK A.Ş.

  1. Tel: 0232 458 59 01
  2. Faks: 0232 458 59 02
  3. E Posta: satis@redmotek.com
  4. Sipariş Formu : Redmotek Online Sipariş Formu
REDMOTEK A.Ş.
REDMOTEK DANIŞMANLIK MÜH. MAK. ELEK. ELEKTR. KİMYA OTOMOTİV İNŞ. SAN. TİC. A.Ş.

Kuruluşundan itibaren “tek marka ve tek ürün” bağımlılığından, “doğru yere doğru ürün” fikri ve felsefesi ile hareket etmekte olan firmamız hakkında bir çok bilgiye erişebilir, firma profilimizi inceleyebilir veya sorularınız ile ilgili bize yazabilirsiniz.

“Ana bayi, bölge temsilcisi ve yetkili satıcı; Pazar lideri birçok firmanın ana bayiliğini, bölge temsilciliğini ve yetkili satıcılığını alarak, “yerinde tespit ve hizmet” felsefesi ile hareket eden firmamız, siz müşterilerimize daima en güvenilir ve en ekonomik çözümleri sunmayı hedef edinmiştir.

Servis Garantisi; Satmış olduğumuz tüm Marka ve Ürünler; kalite, çalışma ömrü ve de servis seçenekleri bakımından firmamız garantisindedir. Sizlere sunduğumuz ürünler, kendi bünyemizde çeşitli hesaplamalar sonucu teyit edilir ve uygunluğu kabulü sonucunda sizlere sunulur. İsteklerinizi en doğru ve en hızlı şekilde çözmek bizim hizmet anlayışımızdır.”

ETİKET

Ziyaretçilerimiz bize en sık bu arama sorguları ile geldiler.

elektrik motorları, wat motor, wat elektrik motorları, Wat Arçelik elektrik motorları, izmir elektrik motoru satıcıları, izmir elektrik motoru satışı, izmir gıda çarşısı elektrik motoru, elektrik motorlarının kullanım alanları, elektrik motoru satış, elektrik motoru bobinaj sarım, ucuz elektrik motoru.