Miksan Elektrik Motorları

[av_textblock ]

Miksan Elektrik Motorları

ÖZELLİKLER

Miksan Elektrik Motorları  

Üretimini 56 yapı büyüklüğünden 112 yapı büyüklüğüne kadar 3 fazlı , 90 yapı büyüklüğüne kadar 1 fazlı daimi devre kondansatörlü genel amaçlı asenkron motorlar , pompalar , brülör motorları, vibrasyon motorları , özel milli ve özel flanşlı motorlar ile sürdürmektedir. Miksan elektrik motorlarının İzmir temsilciliğini Redmotek A.Ş. Redüktör ve Elektrik Motorları yapmaktadır.

TEKLİF AL

Aşağıdaki iletişim seçeneklerimizden bize ulaşabilir, teklif alabilirsiniz.

REDMOTEK A.Ş.

  1. Tel: 0232 458 59 01
  2. Faks: 0232 458 59 02
  3. E Posta: satis@redmotek.com
  4. Sipariş Formu : Redmotek Online Sipariş Formu
Miksan

MİKSAN Motor Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1977 yılında Hasköy’de atölye olarak 71 tip sincap kafes rotorlu asenkron motor imalatı ile motor sektörüne ilk adımını atmıştır.

 Ürün çeşidini hızla geliştirerek 1982 yılında iç piyasada büyük bir pay oluşturan boryağ devirdaim pompa imalatına ve en son olarak 2003 yılında vibrasyon motorları imalatına başlamıştır. Yine 2003 yılında Bulgaristan’da ikinci fabrikasını kurarak büyümesini sürdürmektedir.

 Halen üretimini en son teknoloji ile İstanbul Beylikdüzü’nde bulunan fabrikasında 56 yapı büyüklüğünden 112 yapı büyüklüğüne kadar 3 fazlı , 90 yapı büyüklüğüne kadar 1 fazlı daimi devre kondansatörlü genel amaçlı asenkron motorlar , pompalar , brülör motorları, vibrasyon motorları , özel milli ve özel flanşlı motorlar ile sürdürmektedir. Ürünlerimiz iç piyasada olduğu gibi dış piyasada da dünyanın dört bir yanına ihraç edilmektedir.

 Temel prensibimiz müşteri ihtiyaçlarını kalite sınırlarımız içinde mümkün olan en kısa sürede karşılamaktır. Firma olarak en son teknolojileri yakından izleyerek ve yatırımlara önem vererek kalitemizi her geçen gün arttırmaktayız.

Ürünlerimiz TSE’nin belirlediği tüm kalite kontrol testlerinden geçmekte olup TSE belgelidir. Aynı zamanda DIN , IEC normlarına ve CE’ye uygun olarak imal edilmektedir.

REDMOTEK A.Ş.
REDMOTEK DANIŞMANLIK MÜH. MAK. ELEK. ELEKTR. KİMYA OTOMOTİV İNŞ. SAN. TİC. A.Ş.

Kuruluşundan itibaren “tek marka ve tek ürün” bağımlılığından, “doğru yere doğru ürün” fikri ve felsefesi ile hareket etmekte olan firmamız hakkında bir çok bilgiye erişebilir, firma profilimizi inceleyebilir veya sorularınız ile ilgili bize yazabilirsiniz.

“Ana bayi, bölge temsilcisi ve yetkili satıcı; Pazar lideri birçok firmanın ana bayiliğini, bölge temsilciliğini ve yetkili satıcılığını alarak, “yerinde tespit ve hizmet” felsefesi ile hareket eden firmamız, siz müşterilerimize daima en güvenilir ve en ekonomik çözümleri sunmayı hedef edinmiştir.

Servis Garantisi; Satmış olduğumuz tüm Marka ve Ürünler; kalite, çalışma ömrü ve de servis seçenekleri bakımından firmamız garantisindedir. Sizlere sunduğumuz ürünler, kendi bünyemizde çeşitli hesaplamalar sonucu teyit edilir ve uygunluğu kabulü sonucunda sizlere sunulur. İsteklerinizi en doğru ve en hızlı şekilde çözmek bizim hizmet anlayışımızdır.”

ETİKET

Ziyaretçilerimiz bize en sık bu arama sorguları ile geldiler.

elektrik motorları, miksan, miksan elektrik motorları, izmir elektrik motoru satıcıları, izmir elektrik motoru satışı, izmir gıda çarşısı elektrik motoru, elektrik motorlarının kullanım alanları, elektrik motoru satış, elektrik motoru bobinaj sarım, ucuz elektrik motoru.

[/av_textblock]