Kemp Vibrasyon Motorları

KEMP VİBRASYON MOTORLARI

ÖZELLİKLER

Kemp Vibrasyon Motorları Stoklarımızda Bulunmaktadır.

Kemp firması 1990 yılında D.C. Motor imalatı yapan ve proje grubu   olarak   ta  hizmet  veren   bir  firmadan  ayrılarak KEM-P  Elektrik Motor Pompa İth.İhr.San.Tic.Ltd.Şti. adında aile şirketi olarak  kurulmuştur.  Önceleri endüstride kullanılan özel makinelerin imalatını yapan   firmamız   2000   yılından  itibaren   elektrikli   ve havalı  vibrasyon  motorları  ile  bunların  ekipmanlarının da imalatını yapmaya başlamıştır.  Firmamız endüstrideki gelişmeleri yakından takip ederek bu    alanda    ihtiyaç    duyulan    vibrasyon   motorlarını teknolojinin   gelişen  tüm  imkânlarını  kullanarak  daha ekonomik,   daha   kaliteli,   daha   estetik   ürünler   imal etmektedir.  Ürünlerimiz  üretimin  her  aşamasında  tecrübeli personellerimiz  tarafından  test edilip titizlikle kalite kontrolü yapılarak üstün kaliteli üretim sağlanmaktadır.  Motorlarımız farklı devir,voltaj ve frekans seçenekleriyle IP 66 koruma sınıfında olup alüminyum enjeksiyon ve sfero ( GGG 40 ) döküm olmak üzere iki farklı materyalden imal edilmektedir. İhtiyaç halinde proje grubumuz müşterilerimize özel çözümler üretmektedir.  AR-GE çalışmaları doğrultusunda endüstrinin ihtiyaçlarını,sorunlarını yakından takip ediyor ve üretimimizi bu yönde geliştirmeye devam ediyoruz.

TEKLİF AL

Aşağıdaki iletişim seçeneklerimizden bize ulaşabilir, teklif alabilirsiniz.

REDMOTEK A.Ş.

  1. Tel: 0232 458 59 01
  2. Faks: 0232 458 59 02
  3. E Posta: satis@redmotek.com
  4. Sipariş Formu : Redmotek Online Sipariş Formu
REDMOTEK A.Ş.
REDMOTEK DANIŞMANLIK MÜH. MAK. ELEK. ELEKTR. KİMYA OTOMOTİV İNŞ. SAN. TİC. A.Ş.

Kuruluşundan itibaren “tek marka ve tek ürün” bağımlılığından, “doğru yere doğru ürün” fikri ve felsefesi ile hareket etmekte olan firmamız hakkında bir çok bilgiye erişebilir, firma profilimizi inceleyebilir veya sorularınız ile ilgili bize yazabilirsiniz.

“Ana bayi, bölge temsilcisi ve yetkili satıcı; Pazar lideri birçok firmanın ana bayiliğini, bölge temsilciliğini ve yetkili satıcılığını alarak, “yerinde tespit ve hizmet” felsefesi ile hareket eden firmamız, siz müşterilerimize daima en güvenilir ve en ekonomik çözümleri sunmayı hedef edinmiştir.

Servis Garantisi; Satmış olduğumuz tüm Marka ve Ürünler; kalite, çalışma ömrü ve de servis seçenekleri bakımından firmamız garantisindedir. Sizlere sunduğumuz ürünler, kendi bünyemizde çeşitli hesaplamalar sonucu teyit edilir ve uygunluğu kabulü sonucunda sizlere sunulur. İsteklerinizi en doğru ve en hızlı şekilde çözmek bizim hizmet anlayışımızdır.”

ETİKET

Ziyaretçilerimiz bize en sık bu arama sorguları ile geldiler.

kemp, kemp vibrasyon motorları, kemp vibrasyon, izmir vibrasyon motoru satıcıları, izmir vibrasyon motoru satışı, izmir gıda çarşısı vibrasyon motoru, vibrasyon motorlarının kullanım alanları, vibrasyon motoru satış, vibrasyon motoru