Homepage

[av_layerslider id=’1′]

[av_one_half first]
[av_icon_box icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ position=’top’ title=’REDÜKTÖR’ link=” linktarget=” linkelement=”]

Redmotek A.Ş. olarak Motovario Redüktör, Polat Redüktör, Deg Redüktör, Siti Redüktör, Yılmaz Redüktör, Rossi Redüktör, Hydro-Mec redüktörleri için satış ve mühendislik hizmeti vermekteyiz. Redüktör  ihtiyaçlarınız için üstteki menülerden bir marka seçiniz.

[/av_icon_box]
[/av_one_half]

[av_one_half]
[av_icon_box icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ position=’top’ title=’ELEKTRİK MOTORU’ link=” linktarget=” linkelement=”]

Redmotek A.Ş. olarak Deg Elektrik Motoru, Volt Elektrik Motoru, Gamak, Miksan, Emtaş ve WAT Elektrik motoru markaları için satış ve mühendislik hizmeti vermekteyiz. Elektrik motoru ihtiyaçlarınız için üstteki menülerden bir marka seçiniz.

[/av_icon_box]
[/av_one_half]

[av_icon_box icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ position=’top’ title=’REDÜKTÖR VE ELEKTRİK MOTORU YEDEK PARÇA DESTEĞİ’ link=” linktarget=” linkelement=”]

REDMOTEK A.Ş. olarak müşterilerimize satış sonrasında da hizmet vermekte,  ihtiyaç duyabilecekleri yedek parçaları hızlı bir şekilde temin etmekteyiz. Firmamız başta Deg Drive Redüktör markası, Polat Redüktör markası, Elektrik Motorları, Motovario markası ve Hız kontrol cihazları olmak üzere, diğer bir çok redüktör ve elektrik motoru markaları için geniş bir yedek parça desteği sunmaktadır.

[/av_icon_box]

[av_textblock]

Kuruluşundan itibaren “tek marka ve tek ürün” bağımlılığından, “doğru yere doğru ürün” fikri ve felsefesi ile hareket etmekte olan firmamız hakkında bir çok bilgiye erişebilir, firma profilimizi inceleyebilir veya sorularınız ile ilgili bize yazabilirsiniz.

“Ana bayi, bölge temsilcisi ve yetkili satıcı;   Pazar lideri birçok firmanın ana bayiliğini, bölge temsilciliğini ve yetkili satıcılığını alarak, “yerinde tespit ve hizmet” felsefesi ile hareket eden firmamız, siz müşterilerimize daima en güvenilir ve en ekonomik çözümleri sunmayı hedef edinmiştir.
Servis Garantisi; Satmış olduğumuz tüm Marka ve Ürünler; kalite, çalışma ömrü ve de servis seçenekleri bakımından firmamız garantisindedir. Sizlere sunduğumuz ürünler, kendi bünyemizde çeşitli hesaplamalar sonucu teyit edilir ve uygunluğu kabulü sonucunda sizlere sunulur. İsteklerinizi en doğru ve en hızlı şekilde çözmek bizim hizmet anlayışımızdır.”

[/av_textblock]

[av_masonry_gallery ids=’3348,3349,3351,3353′ items=’24’ paginate=’pagination’ size=’flex’ gap=’large’ overlay_fx=’active’ caption_elements=’title excerpt’ caption_display=’always’ container_links=’active’ id=”]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir