Femaş Vibrasyon Motorları

FEMAŞ VİBRASYON MOTORLARI

ÖZELLİKLER

Femaş Vibrasyon Motorları

0,18 kw dan 5,5 kw a kadar 3000 d/d, 1500 d/d ve 1000 d/d olarak üretilen vibrasyon motorları, vibrasyon yapılacak her yerde kullanılacak şekilde tasarlanmış, ayrıca müşterilerin isteklerine göre de özel tasarımlarla imalat yapılabilmektedir. Femaş vibrasyon motorlarının İzmir temsilciliğini REDMOTEK A.Ş.  yapmaktadır.

TEKLİF AL

Aşağıdaki iletişim seçeneklerimizden bize ulaşabilir, teklif alabilirsiniz.

REDMOTEK A.Ş.

  1. Tel: 0232 458 59 01
  2. Faks: 0232 458 59 02
  3. E Posta: satis@redmotek.com
  4. Sipariş Formu : Redmotek Online Sipariş Formu
FEMAŞ

Femaş Makine Sanayi, Aydın ASTİM Organize Sanayi Bölgesi’ nde kurulu bulunan tesislerinde hizmet vermektedir. Femaş Makine Sanayi, her gün daha iyiyi, daha kaliteliyi üretmenin hevesi ve heyecanı ile üretici deneyimli kadrosundan aldığı sinerji ile yarınlara güvenle yol almaktadır.

Yılların verdiği tecrübe sonucunda Femaş Makine Sanayi Türkiye’ de en geniş imalat ve satış sonrası hizmet programına sahip olup müşteri odaklı yönetim ve toplam kalite anlayışını benimseyerek En Sağlam, En Güvenli, En Uygun olanı seçme imkanı sunarak, gerek yurt içi ve gerekse yurt dışı pazarda beğeni ile aranan ve bağımlılık yaratan bir marka olmuştur.

Motorlarımız AC olup F tipi izolasyonludur. Motorlarımızda düşük ısı ve yüksek verim alabilmek için en az manyetik kaybı oluşturan laminasyon saçları kullanılmıştır. Vibrasyon motorlarımızın gövdeleri yüksek alaşımlı aliminyum döküm ve mekanik dayanımı yüksek özel alaşımlı döküm olmak üzere iki metaryelden imal edilir.

Rulman kapakları Sfero döküm olup, vibrasyon için özel üretilmiş yüksek nitelikli ses kontrölü yapılmış sabit bilyalı rulmanlar (DIN 625) veya silindirik makaralı (DIN 5412) C4 boşluklu rulmanlar kullanılmaktadır.

Motorlarımız IP 66 koruma sınıfında üretilmiştir. Motorlarımız -30 ve +40 derece arasında S1 sürekli çalışma özelliğine sahiptir. Motorlarımıda Lithium esaslı özel gres yağı kullanılmıştır. Bu sayade motor rulmanlarımızın ömrü ve bakımı maksimum sürelere çıkarılmıştır.

REDMOTEK A.Ş.
REDMOTEK DANIŞMANLIK MÜH. MAK. ELEK. ELEKTR. KİMYA OTOMOTİV İNŞ. SAN. TİC. A.Ş.

Kuruluşundan itibaren “tek marka ve tek ürün” bağımlılığından, “doğru yere doğru ürün” fikri ve felsefesi ile hareket etmekte olan firmamız hakkında bir çok bilgiye erişebilir, firma profilimizi inceleyebilir veya sorularınız ile ilgili bize yazabilirsiniz.

“Ana bayi, bölge temsilcisi ve yetkili satıcı; Pazar lideri birçok firmanın ana bayiliğini, bölge temsilciliğini ve yetkili satıcılığını alarak, “yerinde tespit ve hizmet” felsefesi ile hareket eden firmamız, siz müşterilerimize daima en güvenilir ve en ekonomik çözümleri sunmayı hedef edinmiştir.

Servis Garantisi; Satmış olduğumuz tüm Marka ve Ürünler; kalite, çalışma ömrü ve de servis seçenekleri bakımından firmamız garantisindedir. Sizlere sunduğumuz ürünler, kendi bünyemizde çeşitli hesaplamalar sonucu teyit edilir ve uygunluğu kabulü sonucunda sizlere sunulur. İsteklerinizi en doğru ve en hızlı şekilde çözmek bizim hizmet anlayışımızdır.”

ETİKET

Ziyaretçilerimiz bize en sık bu arama sorguları ile geldiler.

femaş, femaş vibrasyon motorları, femaş vibrasyon, izmir vibrasyon motoru satıcıları, izmir vibrasyon motoru satışı, izmir gıda çarşısı vibrasyon motoru, vibrasyon motorlarının kullanım alanları, vibrasyon motoru satış, vibrasyon motoru