Emtaş Elektrik Motorları

EMTAŞ ELEKTRİK MOTORLARI

ÖZELLİKLER

Emtaş (ELSAN) Elektrik Motorları satışı konusunda da hizmet vermekteyiz. Ürün gruplarımız aşağıdaki gibidir.

Norm Motor (Emtaş), Derinkuyu Pompa Elektrik Motorları, Dalgıç Motorlar, Daire Testere Motorları, Asansör Motorları, Çift Hızlı Motorlar, Alev Sızdırmaz Motorlar, Bilezikli Asenkron Motorlar, IP23 Motor, Frenli Motor ve Alternatörler.

TEKLİF AL

Aşağıdaki iletişim seçeneklerimizden bize ulaşabilir, teklif alabilirsiniz.

REDMOTEK A.Ş.

  1. Tel: 0232 458 59 01
  2. Faks: 0232 458 59 02
  3. E Posta: satis@redmotek.com
  4. Sipariş Formu : Redmotek Online Sipariş Formu
EMTAŞ

Elsan Emtaş Elektrik Motorları  

Emtaş; Döküm gövde elektrik motorları ve vibrasyon motorları üretmektedir. Emtaş’ın İzmir temsilciliğini REDMOTEK A.Ş. yapmaktadır.

REDMOTEK A.Ş.
REDMOTEK DANIŞMANLIK MÜH. MAK. ELEK. ELEKTR. KİMYA OTOMOTİV İNŞ. SAN. TİC. A.Ş.

Kuruluşundan itibaren “tek marka ve tek ürün” bağımlılığından, “doğru yere doğru ürün” fikri ve felsefesi ile hareket etmekte olan firmamız hakkında bir çok bilgiye erişebilir, firma profilimizi inceleyebilir veya sorularınız ile ilgili bize yazabilirsiniz.

“Ana bayi, bölge temsilcisi ve yetkili satıcı; Pazar lideri birçok firmanın ana bayiliğini, bölge temsilciliğini ve yetkili satıcılığını alarak, “yerinde tespit ve hizmet” felsefesi ile hareket eden firmamız, siz müşterilerimize daima en güvenilir ve en ekonomik çözümleri sunmayı hedef edinmiştir.

Servis Garantisi; Satmış olduğumuz tüm Marka ve Ürünler; kalite, çalışma ömrü ve de servis seçenekleri bakımından firmamız garantisindedir. Sizlere sunduğumuz ürünler, kendi bünyemizde çeşitli hesaplamalar sonucu teyit edilir ve uygunluğu kabulü sonucunda sizlere sunulur. İsteklerinizi en doğru ve en hızlı şekilde çözmek bizim hizmet anlayışımızdır.”

ETİKET

Ziyaretçilerimiz bize en sık bu arama sorguları ile geldiler.

elektrik motorları, emtaş, emtaş elsan elektrik motorları, emtaş elektrik motoru, izmir elektrik motoru satıcıları, izmir elektrik motoru satışı, izmir gıda çarşısı elektrik motoru, elektrik motorlarının kullanım alanları, elektrik motoru satış, elektrik motoru bobinaj sarım, ucuz elektrik motoru.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.